Animativ Creative Agency

Nasze doświadczenie i kreatywność przekujemy w pełnowymiarowy system dla Twojej firmy

Wyobraź sobie świat, który w 100% zarządzany jest za pomocą aplikacji internetowych. Wszystkie sprawy załatwić możesz online, bez wychodzenia z domu. Niemożliwe? Dzięki nam Twoi Klienci, Partnerzy i Współpracownicy uzyskają szybki oraz sprawny dostęp do usług Twojej firmy.

Efektywność w parze z użytecznością

Tworzymy aplikacje z dbałością o zachowanie pełnej odrębności back-end oraz front-end. Dzięki temu możemy w pełni kontrolować i modelować logikę biznesową, a także zabezpieczenia aplikacji. Użytkownicy korzystający z niej mogą cieszyć się nowoczesnym oraz intuicyjnym interfejsem na wszelkiego rodzaju urządzeniach, od komputerów po smartfony.

W tym jesteśmy dobrzy

Dla naszych Klientów zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy: systemy obiegu informacji, dedykowane systemy CRM, systemy rozliczania czasu pracy (RCP) oraz zaawansowane aplikacje wspomagające logistykę. To tylko niektóre z zastosowań. Używane technologie dobieramy do indywidualnych potrzeb Klientów, aby maksymalnie wykorzystać istniejące możliwości.

Razem w stronę sukcesu

Od zaprojektowania intuicyjnego interfejsu, poprzez zarządzanie dostępem i odpowiednie zabezpieczenie danych, aż po wdrożenie projektu do produkcji – tyle potrzeba, aby stworzyć przyjazną dla użytkowników, w pełni bezpieczną aplikację Web. Po jej uruchomieniu oferujemy kompleksowe usługi administracyjne oraz serwisowe, obsługę użytkowników aplikacji, a także pełne wsparcie przy dalszym rozwoju.

PRZYŁADOWE PRACE03

PRZYŁADOWE PRACE

Wirtualna użyteczność,
realne efekty.
ustawienia cookies