Tworzymy wysokiej jakości aplikacje internetowe i mobilne z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii i rozwiązań.

Wierzymy w optymalizację pracy, która ma bezpośredni wpływ na wysokość kosztów realizacji projektu. Koszty możemy kontrolować poprzez optymalizację wykorzystania swoich zasobów. Doceniamy klientów, którzy dbają o swój portfel i nasz czas.

Nasza misja

Rośniemy i rozwijamy się wraz z rozwojem języków programowania, coraz doskonalszych narzędzi oraz usług w chmurze. Codziennie śledzimy trendy, obserwujemy i analizujemy działania innych, monitorujemy i wspieramy rozwiązania open source. Tworzenie aplikacji to nie tylko nasz zawód, ale również nasza pasja.

To wszystko pozwala nam dostarczać wysokiej jakości aplikacje internetowe, które wspierają biznes naszych klientów.

Jak pracujemy

Jesteśmy niewielką, ale prężnie i optymalnie zarządzaną firmą. Nasz kilkunastoosobowy zespół podzielony jest na następujące piony:

Agile

Realizujemy projekty zgodnie z metodologią Agile, której implementację w naszej firmie ciągle udoskonalamy - zgodnie z nią samą ;)

Cykl życia aplikacji

Zarządzamy wszystkimi projektami zgodnie z przyjętym modelem cyklu życia aplikacji.

Chcesz stworzyć aplikację internetową lub mobilną? Gdziekolwiek jesteś w tym procesie, możemy dołączyć i rozpocząć współpracę przy jej analizie, projektowaniu, budowaniu, wdrażaniu i utrzymaniu.

Skoncentruj się na organizacji swojego biznesu, a my zapewnimy naszą wiedzę i zasoby, aby uzupełnić go o nowoczesną aplikację.

Animativ - idea to dev
Klienci

Pracujemy dla firm z całego świata.

Kariera

Cały czas jesteśmy otwarci na zgłoszenia osób, które fascynują się i mają doświadczenie w realizacjach projektów Web i mobile, szczególnie zapraszamy osoby zainteresowane pracą w zespołach:

programowanie frontendu
programowanie backendu
wsparcie

Zapraszamy również tych, którzy chcieliby wejść w świat programowania aplikacji. Wykształciliśmy wielu programistów, którzy są cały czas z nami, lub poszli dalej - z każdego z nich jesteśmy dumni, i za każdego trzymamy kciuki! Zanim się zgłosisz, sprawdź, czy odpowiada Ci przyjęty przez nas stack technologiczny.